08G12FDLORX
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
08G12FDLORX
Presskoppling Rak, Ø1/2'', Inv-M18-DKO-12L
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
69,9 mm
B
32,4 mm
DN
12 mm
Diameter rör
12 mm
H
22 mm
Modell kod
8G-12FDLORX
Märke namn
Gates
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Serie
L
Slangdimension
1/2 "
Slangkopplingstyp
Med hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryck max.
350 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
TuffCoat™
Åtdragning moment
38 - 42 Nm
Pakke str.
10 st
Stregkode
199994
Brutto vægt
0,14 Kg
Netto vægt
0,14 Kg
Oprindelsesland
CZE
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Invändig metrisk gänga med 24 gr. kona med O-ring.
Artikel datablad
Andre kigger på
Presskoppling Rak, Ø1/2'', Inv-M24-DKO-16S
Varenummer:
08G16FDHORX
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Presskoppling 90°, Ø1/2'', Inv-M22-DKO-15L
Varenummer:
08G15FDLORX90
Presskoppling Rak, Ø1/2'', Inv-G1/2''
08G08FBSPORX
Presskoppling Rak, Ø1/2'', Inv-ORFS-13/16''
08G08FFORX
Presskoppling Rak, Ø1/2'', Inv-JIC-3/4''
08G08FJX
Presskoppling 90°, Ø1/2'', Inv-ORFS-13/16''
08G08FFORX90L
Presskoppling Rak, Ø1/2'', Inv-G3/4''
08G12FBSPORX
Presskoppling Rak, Ø1/2'', Inv-G3/4'' Plantätad
08G12FBFFX
Presskoppling Rak, Ø1/2'', Inv-JIS/G-1/2'', Toyota
08G08FJISX
Presskoppling 90°, Ø1/2'', Inv-M26-DKO-18L
08G18FDLORX90
Presskoppling Rak, Ø1/2'', Inv-JIC-1.1/16''
08G12FJX
Presskoppling Rak, Ø1/2'', Inv-JIC-7/8''
08G10FJX
Presskoppling Rak, Ø1/2'', Utv-JIC-3/4''
08G08MJ
Presskoppling Rak, Ø1/2'', Utv-JIC-7/8''
08G10MJ
Presskoppling 45°, Ø1/2'', Inv-JIC-7/8''
08G10FJX45
Presskoppling 45°, Ø1/2'', Inv-JIC-3/4''
08G08FJX45
Dubbar metrisk 0° rak (MSP - RZ)
06G10MSP
100 st
Presskoppling Rak, Ø1/2'', Studs 15 mm