08G16MDH
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
12 variants
Chosen variant:
08G16MDH
Presskoppling Rak, Ø1/2'', Utv-M24-DKS-16
Specifications
Dimensions and shipping
A
69 mm
B
31,5 mm
DN
12 mm
Diameter rör
16 mm
Gänga utv.
M24x1,5
H
27 mm