08G15MDL
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
08G15MDL
Coupling 1/2, M22x1,5 male 15L 8G-15MDL Gates MegaCrimp
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
62,5 mm
Arbetstryck
35 MPa
B
25 mm
DN
12 mm
Diameter rör
15 mm
Gänga utv.
M22x1,5
H
24 mm
Modell kod
8G-15MDL
Märke namn
Gates
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Serie
L
Slangdimension
1/2 "
Slangkopplingstyp
With fixed ferrule
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
TuffCoat™
Pakke str.
10 st
Stregkode
200006
Brutto vægt
0,14 Kg
Netto vægt
0,14 Kg
Oprindelsesland
CZE
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Connection: Male DIN 24° cone.
Sealing: Metal against metal.
Product datasheet
Andre kigger på
Presskoppling Rak, Ø1/2'', Inv-M24-DKO-16S
Varenummer:
08G16FDHORX
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Presskoppling 90°, Ø1/2'', Inv-M22-DKO-15L
Varenummer:
08G15FDLORX90
Min. bestillingsenhed er:
Presskoppling Rak, Ø1/2'', Inv-G1/2''
08G08FBSPORX
Presskoppling Rak, Ø1/2'', Inv-ORFS-13/16''
08G08FFORX
Presskoppling 90°, Ø1/2'', Inv-ORFS-13/16''
08G08FFORX90L
Presskoppling Rak, Ø1/2'', Inv-G3/4''
08G12FBSPORX
Presskoppling 90°, Ø1/2'', Inv-M26-DKO-18L
08G18FDLORX90
Presskoppling Rak, Ø1/2'', Inv-JIC-3/4''
08G08FJX
Presskoppling Rak, Ø1/2'', Inv-JIS/G-1/2'', Toyota
08G08FJISX
Presskoppling Rak, Ø1/2'', Inv-G3/4'' Plantätad
08G12FBFFX
Presskoppling Rak, Ø1/2'', Inv-JIC-7/8''
08G10FJX
Presskoppling Rak, Ø1/2'', Inv-JIC-1.1/16''
08G12FJX
Presskoppling Rak, Ø1/2'', Utv-JIC-1.1/16''
08G12MJ
Presskoppling Rak, Ø1/2'', Utv-JIC-7/8''
08G10MJ
Presskoppling Rak, Ø1/2'', Utv-JIC-3/4''
08G08MJ
Presskoppling 45°, Ø1/2'', Inv-JIC-7/8''
08G10FJX45
Presskoppling 45°, Ø1/2'', Inv-JIC-3/4''
08G08FJX45
Dubbar metrisk 0° rak (MSP - RZ)
06G10MSP
100 st
Presskoppling Rak, Ø1/2'', Studs 15 mm