08G15MSP
Pakke str.:
50 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
8 varianter
Valgt variant:
08G15MSP
Coupling 1/2, ø 15 rørstuds 8G-15MSP Gates MegaCrimp
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
77,3 mm
Angle
0 °
B
39,8 mm
Brand Name
Gates
Corrosion resistance
500 hours salt spray ASTM B-117
D
1/2"
DN
12 mm
Hose coupling type
With fixed ferrule
Hose size
1/2 "
I
15 mm