RM/92100/M/80
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
53 varianter
Utvald variant:
RM/92100/M/80
Ø100 DV kompaktcylinder
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Norgren
Diameter inner cylinder
100 mm
Pressure max.
10 bar
Pressure min.
1 bar
Stroke
80 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-5 °C