OR59.2X5.7
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
14 variants
Chosen variant:
OR59.2X5.7
O-ring
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
59.2 mm
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Package size
10 st
Barcode
156965
Gross weight
0,01 Kg
Net weight
0,01 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
O-ring
Product catalog
Others has been looking for
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Partnumber:
OR-12
Package size:
Min. order quantity is:
1 st
O-ring 90S
O-ring 90S
Partnumber:
OR8.73X1.78-N90
100 st
Min. order quantity is:
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm