OR23.47X2.62-N90
Package size:
100 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
10 variants
Chosen variant:
OR23.47X2.62-N90
O-ring 90S
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
23.47 mm
Farve
Black
Materiale
NBR
Materialetykkelse
2.62 mm
Mærke navn
Hydraspecma
Shore
90
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C