OR12.42X1.78
Package size:
100 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
24 variants
Chosen variant:
OR12.42X1.78
O-ring
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
12.42 mm
Farve
Black
Materiale
NBR
Materialetykkelse
1.78 mm
Shore
70
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C