OR10.1X1.6 SVENSK STD NBR70
OR10.1X1.6 SVENSK STD NBR70
…
Läs mer
Artikelnummer:
OR10.1X1.6
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
20 varianter
Utvald variant:
OR10.1X1.6
OR10.1X1.6 SVENSK STD NBR70
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Color
Black
Material
NBR
Material thickness
1.6 mm
Shore
70
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Package size
Barcode
156564
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
swe
Product information
OR10.1X1.6 SVENSK STD NBR70
Product catalog
Others has been looking for
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Partnumber:
OR-12
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
O-ring 90S
O-ring 90S
Partnumber:
OR8.73X1.78-N90
100 st
Min. order quantity is:
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm