FPBR25G04
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör 1
25 mm
Färg
Black
Gänga ISO standard
ISO 228
Gänga inv.
G 1/2 BSP
Modell kod
FPBR25G04
Märke namn
Tierre
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Standard
Silicone Free
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tillverkningsmaterial
Nylon, glass fiber reinforced
Tryck max.
16 bar
Vinkel
0 °
Package size
Barcode
438579
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
Rörförgrening 25mm till Inv-G1/2"""
Product catalog
Assembly instruction
Others has been looking for
Vinkelkoppling hane BSPP Ø 16–1/2"
Partnumber:
FPL16G04
Package size:
Min. order quantity is:
Rak hane cylindrisk Ø 16–G1/2"
Rak hane cylindrisk Ø 16–G1/2"
Partnumber:
FPC16G04
Min. order quantity is:
Samlingsrör G1" – 4 utlopp G1/2"
FPMAN4-G06G04
Rörförgrening BSPP Ø 63–1/2"
Rörförgrening BSPP Ø 63–1/2"
FPBR63G04
Rak hane konisk aluminium Ø 63–R2 1/2"
FPCA63R10
Fästbygel 1/2"
Fästbygel 1/2"
FPST04
Instickskoppling T reducering 40-25
FPGT4025
Koppling Ø 16
Koppling Ø 16
FPUC16
Rörskärare 16-32mm
Rörskärare 16-32mm
FPTT1632
Zinkpläterat väggfäste Längd 280mm
FPMP280
FPTT1663
Balkklämma
Balkklämma
FPMTM8
Aluminiumrör 15x12mm (4m/längd)
AL1512-AZ-S
Rörkap Ø 40–63 med centreringsjigg
FPFD4063
Instickskoppling rak skarv 40mm
FPUC40
Reducerings-T Ø 63–40
Reducerings-T Ø 63–40
FPGT6340
Väggförankringsbult
Väggförankringsbult
FPAN60
Väggfäste Y, G3/4 - 2xG1/2, Syrafast
FPDAS-G05G04
Förzinkad stålkrage med gummiskydd för alu-rör
FPCLG2025
Förzinkad stålkrage för flex-rör
FPCL25
Instickskoppling Rak 40mm utv R11/2
FPCA40R08
Instickskoppling Rak 20mm utv R1/2
FPC20R04
Instickskoppling Rak 25mm utv R1
FPCA25R06
Instickskoppling Rak 40mm utv R1
FPC40R06
Instickskoppling Rak 25mm utv R3/4
FPC25R05
Instickskoppling Rak 25mm utv R1/2