EDM20X1.5
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
14 varianter
Utvald variant:
EDM20X1.5
WD seal M20
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Gates
Diameter inner
17.8 mm
Diameter outer
22.9 mm
Height
1.5 mm
Material
NBR
Model code
WM2015
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C