EDM12X1.5V
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
9 varianter
Valgt variant:
EDM12X1.5V
WD seal M12 Viton
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
9.8 mm
Diameter utv.
14.4 mm
Höjd
1.5 mm
Modell kod
WM1215VI
Märke namn
Gates
Temperatur max.
+200 °C
Temperatur min.
-25 °C