DD4-180200
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
23 variants
Chosen variant:
DD4-180200
Slangklammer W4 180-200 bredd=12mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredde
12 mm
Diameter maks.
200 mm
Diameter min.
180 mm
Korrosions resistens
400 hours salt spray ASTM B-117
Materiale
Stainless steel
Materialekvalitet
1.4301 / AISI304
Mærke navn
Mikalor
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Standard DIN
DIN 3017
Tilspændingsmoment
7 Nm
Förpackningsstorlek
10 st
Streckkod
238743
Bruttovikt
0,067 Kg
Nettovikt
0,067 Kg
Ursprungsland
swe
Produktinformation
Product Sheet
Länkar
Product datasheet
Product datasheet
Andra tittar på
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
Artikelnummer:
O2-1113
Förpackningsstorlek:
100 st
Puristusliitin läpivienti C4 6/4mm
Artikelnummer:
C406
1 frp
BUNTBAND 2,5x100 SVART 1 FÖRP.100ST NYLON 6.6 UL94V-2
BB-2.5X100-S
1 frp
Metallband Band-It SS316 9.6mm, Rostfri AISI316, 30.4 m
C403
Pari clamp 55-65mm - 20x1.0mm - 2 bolts
65D20
Slangklammer W4 8-12 bredd=7mm
Slangklammer W4 8-12 bredd=7mm
D4-0812
50 st
Slangklammer W2 8-16
Slangklammer W2 8-16
D2-0812
50 st
Buntband 7,6x450, Svart Nylon 6.6, 100st
BB-7.6X450-S
Pari clamp 76-85mm - 20x1.0mm - 2 bolts - AISI316