AB1-226256
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
23 varianter
Valgt variant:
AB1-226256
ABA hose clamp Dim. 226-256mm, Band Width: 12mm
Accessories (1)
SLANGEKLEMMETREKKER 7MM L:150
Partnumber:
SLANGMEJSEL
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Norma
Diameter max.
256 mm
Diameter min.
226 mm
Hexagon
7 mm
Material
Steel
Material quality band
S20
Model code
SMS 256
Standard
SMS 2298
Surface treatment
Aluzinc
Width
12 mm
Package size
10 st
Barcode
164469
Gross weight
0,09 Kg
Net weight
0,09 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
Hose clamps with hexagonal screw with 7 mm head.