4810-38-20-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
16 variants
Chosen variant:
4810-38-20-SY
1.1/4" Insert - (38S) M52x2 male - AISI316
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
38 mm
L
101 mm
L1
46,5 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
55 mm