Coil M13-120RA-12W-DN
Coil M13-120RA-12W-DN
Varenummer:
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Beskyttelsesklasse
IP 65
Diameter indvendig
13.15 mm
Effekt W
12 W
Ensretter indbygget
Yes
Længde
39.3 mm
Model
M13
Model kode
M13-120RA-12W-DN
Mærke navn
Danfoss
Spænding
120 V