COIL, M13-24D-20W-DE M13-24D-20W-DE
Varenummer:
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Deutsch socket 2-way
Varenummer: DT06-2S
Brand Name
Danfoss
Current type
DC
Diameter inner
13.15 mm
Length
39.3 mm
Model
M13
Model code
M13-24D-20W-DE
Plug type
Deutsch
Power W
20 W
Protection class
IP 67
Voltage
24 V