157B2210
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
25 varianter
Utvald variant:
157B2210
PVLP63 shock valve 210 bar
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tryck max.
210 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
334366
Bruttovikt
0,05 Kg
Nettovikt
0,05 Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod
Produktinformation
PVLP63 shock valve 210 bar
Technical data
Andra tittar på
157B3999
Elmodul PVEO PVG32 on-off DIN 24VDC