SBD12RLX
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
SBD12RLX
Banjo - ø12L x 3/8" BSP
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
12 mm
Gevind udvendig
G 3/8 BSP
Gevind udvendig metrisk
M18x1,5
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Stål
Model kode
XSBD12RLZN
Mærke navn
Gates Tube Fittings GmbH
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
2.5
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
400 bar