NS2020FLC90
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
10 varianter
Valgt variant:
NS2020FLC90
1.1/4" Insert (No-Skive) - 1.1/4" SAE6000 CAT flange - 90°
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
90 °
Brand Name
I.M.M Hydraulics
C
97 mm
Flange
1.1/4 "
Flange SAE/DIN
6000 PSI
H
90 mm