M/50150/10
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
M/50150/10
Ø50 EV kortslagscylinder
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Norgren
Diameter inner cylinder
50 mm
Material
Aluminium
Pressure max.
10 bar
Pressure min.
2 bar
Stroke
10 mm
Temperature max.
+70 °C
Temperature min.
-10 °C