MF4001P10NB
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
23 varianter
Utvald variant:
MF4001P10NB
Filter element - MPF - 10my nominel
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
MP Filtri
Diameter hole
50 mm
Diameter outer
130 mm
Filtration
Nominal
Filtration degree
10 my
Flow rate nominal LMin
370 lpm
Length
160 mm
Model code
MF4001P10NBP01
Pressure max.
10 bar
Sealing material
NBR
Temperature max.
+110 °C
Temperature min.
-25 °C