MF1801P10NB
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
23 varianter
Utvald variant:
MF1801P10NB
Filter element - MPF - 10my nominel
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
MP Filtri
Diameter hole
40 mm
Diameter outer
100 mm
Filtration
Nominal
Filtration degree
10 my
Length
210 mm
Model code
MF1801P10NBP01
Pressure max.
10 bar
Sealing material
NBR
Temperature max.
+110 °C
Temperature min.
-25 °C