KR-20X25X1.5
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
46 varianter
Utvald variant:
KR-20X25X1.5
Copper washer M20
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
20 mm
Diameter outer
25 mm
Fits on metric thread
M20
FitsTo UNF thread
3/4-16
Height
1.5 mm
Material
Copper
Material thickness
1.5 mm
Standard DIN
DIN 7603A
Temperature max.
+300 °C
Temperature min.
-100 °C
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,01 Kg
Netto vægt
0,01 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
Material: SF-Cu, on a hardness annealed with 45 HB max
Ofte købt sammen med
Brystnippel 1/4" BSP
Brystnippel 1/4" BSP
Varenummer:
01BP04
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Brystnippel 3/8" BSP
Brystnippel 3/8" BSP
Varenummer:
01BP06
Min. bestillingsenhed er:
Brystnippel 1/2" BSP
Brystnippel 1/2" BSP
01BP08
Brystnippel 3/4" BSP
Brystnippel 3/4" BSP
01BP12
Brystnippel 1/2" x 3/8" BSP
Brystnippel 1/2" x 3/8" BSP
02BP0806
Brystnippel 1" x 3/4" BSP
Brystnippel 1" x 3/4" BSP
02BP1612
Brystnippel 3/8" x 1/4" BSP
Brystnippel 3/8" x 1/4" BSP
Brystnippel 3/4" x 1/2" BSP
Brystnippel 3/4" x 1/2" BSP
Brystnippel 1" BSP
Brystnippel 1" BSP
01BP16
Brystnippel 1/2" x 1/4" BSP
Brystnippel 1/2" x 1/4" BSP
10 pcs
Brystnippel 1/8" BSP
Brystnippel 1/8" BSP
01BP02
Brystnippel 1" x 1/2" BSP
Brystnippel 1" x 1/2" BSP
Brystnippel 2" BSP
Brystnippel 2" BSP
01BP32
Brystnippel 1/4" x 1/8" BSP
Brystnippel 1/4" x 1/8" BSP
Brystnippel 3/4" x 5/8" BSP
Brystnippel 3/4" x 5/8" BSP
Brystnippel 1.1/4" BSP.
Brystnippel 1.1/4" BSP.
01BP20
Brystnippel 1.1/4" x 3/4" BSP
Brystnippel 1.1/4" x 3/4" BSP
Brystnippel 3/4" x 3/8" BSP
Brystnippel 3/4" x 3/8" BSP
Brystnippel 1.1/2" x 1.1/4" BSP
Brystnippel 1" x 3/8" BSP
Brystnippel 1" x 3/8" BSP
Brystnippel 2" x 1.1/2" BSP
Brystnippel 2" x 1.1/2" BSP
Brystnippel 1/2" x 3/8" BSP ZnNi
02BP0806ZN
Brystnippel 3/8" x 1/8" BSP
Brystnippel 3/8" x 1/8" BSP
Brystnippel 2.1/2" x 2" BSP
Brystnippel 2.1/2" x 2" BSP
Brystnippel 1.1/4" x 1" BSP
Brystnippel 1.1/4" x 1" BSP
Brystnippel 2.1/2" BSP
Brystnippel 2.1/2" BSP
01BP40
Brystnippel 5/8" x 1/2" BSP
Brystnippel 5/8" x 1/2" BSP
Brystnippel 5/8" BSP
Brystnippel 5/8" BSP
01BP10
Brystnippel 3/4" x 1/4" BSP
Brystnippel 3/4" x 1/4" BSP
Brystnippel 1" x 5/8" BSP
Brystnippel 1" x 5/8" BSP