K25SXGM1
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
3 varianter
Utvald variant:
K25SXGM1
Bulkhead fitting - ø25S x 1" BSP - w. counter nut
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Corrosion resistance
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Diameter pipe
25 mm
Material
Steel
Model code
YXK25S601BANZN
Pressure max.
400 bar
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Safety factor
4
Series
S
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C
Thread outer
G 1 BSP
Thread outer metric
M36x2
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
3,00 Kg
Nettovikt
3,00 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Skotforskruning - ø25S x 1" BSP - m. kontramøtrik