G1010NM24A
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
5 variants
Chosen variant:
G1010NM24A
Coupling 5/8, M24x1,5 female 10G-10FKX Gates MegaCrimp
Accessories (1)
Plug M24x1,5. REPLACED BY PLUG20M.
Varenummer:
PLUG20M
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
63,5 mm
Angle
0 °
B
26 mm
Brand Name
Gates
Corrosion resistance
500 hours salt spray ASTM B-117
D
5/8"
DN
16 mm
H1
32 mm
H2
24 mm