FXWE28LR1K
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
20 varianter
Utvald variant:
FXWE28LR1K
Stud elbow 90° - ø28L x 1 BSPT
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
90 °
Brand Name
Stauff
Corrosion resistance
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
D1
28 mm
D3
23 mm
Diameter pipe
28 mm
Dimension i
20 mm
L
38 mm
L1
47 mm
L2
30,5 mm
L3
48 mm
Material
Steel
Model code
FI-WE-28LRk-W3
Pressure max.
160 bar
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
S1
36 mm
Safety factor
4
Series
L
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
T
R 1 BSPT
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C
Thread outer
R 1 BSPT
d2
24 mm
i
20 mm
Package size
Barcode
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Vinkel indskruning 90° - ø28L x 1" BSPT
Data sheet
Links
Product catalog
Product catalog
Others has been looking for
Indskruning - ø28L indv x 1" BSP - WD pakning
Partnumber:
FEGED28LR1WD
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
Indskruning - ø25S indv x 1" BSP - WD pakning
Partnumber:
FEGED25SR1WD
0 pcs
Min. order quantity is:
Indskruning - ø22L x 1" BSP - WD pakning
FXGE22LR1WD
Indskruning - ø28L x 1" BSP
Indskruning - ø28L x 1" BSP
A28RLX
Indskruning - ø22L indv x 1" BSP - WD pakning
FEGED22LR1WD
Indskruning - ø42L x 1" BSP - WD pakning
FXGE42LR1WD
Indskruning - ø28L x 1" BSP - WD pakning
FXGE28LR1WD
Indskruning - ø30S indv x 1" BSP - o-ringstætning
VA30SR1DKO
Indskruning - ø42L x 1" BSP
Indskruning - ø42L x 1" BSP
FXGE42LR1
Indskruning - ø30S x 1" BSP - WD pakning
FXGE30SR1WD
Indskruning - ø25S x 1" BSP - WD pakning
FXGE25SR1WD
Indskruning - ø38S x 1" BSP - WD pakning
FXGE38SR1WD
Indskruning - ø20S x 1" BSP - WD pakning
FXGE20SR1WD
Indskruning - ø35L x 1" BSP - WD pakning
A35LR1WDX
Indskruning - ø15L x 1" BSP - WD pakning
FXGE15LR1WD
Indskruning - ø18L x 1" BSP - WD pakning
FXGE18LR1WD
FXGE35LR1WD
Indskruning - ø28L x 1" BSPT
Indskruning - ø28L x 1" BSPT
FXGE28LR1K
Indskruning - ø30S x 1" BSP
Indskruning - ø30S x 1" BSP
FXGE30SR1
Indskruning - ø30S indv x 1" BSP - WD pakning
FEGED30SR1WD
Indskruning - ø22L x 1" BSP
Indskruning - ø22L x 1" BSP
FXGE22LR1
Indskruning - ø25S x 1" BSPT
Indskruning - ø25S x 1" BSPT
FXGE25SR1K
Indskruning - ø25S x 1" BSP 60°
FXGE25SR1DF
Indskruning - ø28L x 1" NPT
Indskruning - ø28L x 1" NPT
FXGE28LN1
Vinkel indskruning 90° - ø25S x 1" BSP
FXWE25SR1
Vinkel indskruning 90° - ø28L x 1" BSP
B28RLX
B25RSX
FXWE28LR1
Indskruning - ø22L x 1" BSP
Indskruning - ø22L x 1" BSP
A22LR1X
Indskruning - ø25S x 1" BSP
Indskruning - ø25S x 1" BSP