FXWE28LR1
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
7 varianter
Valgt variant:
FXWE28LR1
Stud elbow 90° - ø28L x 1 BSP
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
90 °
Corrosion resistance
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Diameter pipe
28 mm
Material
Steel
Model code
FI-WE-28LR-W3
Safety factor
4
Series
L
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C
Förpackningsstorlek
Streckkod
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Stud elbow 90° - ø28L x 1 BSP
Product datasheet
Köps ofta tillsammans med
U-bolt 35 mm medium series M0 1.4404 1" with 2 nuts and 2
Artikelnummer:
CM06/71
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Clamp 1 PI
Clamp 1 PI
Artikelnummer:
4.25.4
0 Set
Andra tittar på
Stud fitting - ø28L female x 1" BSP - WD seal
FEGED28LR1WD
0 pcs
B28RLX
Stud elbow 90° - ø25S x 1" BSP
Stud elbow 90° - ø25S x 1" BSP
FXWE25SR1
Stud elbow 90° - ø25S x 1" BSP
Stud elbow 90° - ø25S x 1" BSP
B25RSX
Stud elbow 90° - ø28L x 1 BSPT
Stud elbow 90° - ø28L x 1 BSPT
FXWE28LR1K
Stud fitting - ø25S female x 1" BSP - WD seal