FXGE12LN38
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
FXGE12LN38
Stud fitting - ø12L x 3/8" NPT
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D1
12 mm
D2
8 mm
Diameter rør
12 mm
Dimension i
15 mm
Gevind T
3/8 NPT
Gevind udvendig
3/8 NPT
L
32 mm
L1
40 mm
L2
25 mm
Materiale
Steel
Model kode
FI-GE-12L3/8N-W3
Mærke navn
Stauff
S1
19 mm
S2
22 mm
Serie
L
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
315 bar
Vinkel
0 °
i
15 mm