DYSE-BS10L10
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
DYSE-BS10L10
Nozzle 10L ø1.0
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter outer
10 mm
Material
Steel
Material thickness
1 mm
Nozzle size
1 mm
Oil viscocity recommended
10 - 200 cSt
Pressure max.
250 bar