DYSE-BS12L05
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
DYSE-BS12L05
Dyseskive 12L ø0.5
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter udvendig
12 mm
Dysestørrelse
0.5 mm
Materiale
Stål
Materialetykkelse
1 mm
Olieviskositet anbefalet
10 - 200 cSt
Tryk maks.
250 bar