DYSE-BS10L075
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
DYSE-BS10L075
Dyseskive 10L ø0.75
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter utv.
10 mm
Materialtjocklek
1 mm
Munstycksstorlek
0.75 mm
Oljeviskositet rekommanderad
10 - 200 cSt
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
250 bar