A15LM16X/71
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
A15LM16X/71
SFXGE15-LM-M16X1,5
Tillbehör (1)
Cutting ring ø 15 1.4571
Artikelnummer:
DS15L/71
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Brand Name
Volz
Dimension i
12 mm
L1
40,5 mm
L2
32 mm
L3
13 mm
Material
Stainless steel
Material quality
1.4571 / AISI316Ti
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
S1
24 mm
S2
27 mm
Series
L
T2
65 mm
Temperature max.
+400 °C
Temperature min.
-60 °C
Thread T1
M22x1,5
Thread T2
M16x1,5 mm
d1
15 mm
d2
9 mm
i
12 mm