85.32X3.53S
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
3 varianter
Utvald variant:
85.32X3.53S
O-ring 90S
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Color
Black
Continuous rotation max.
559 rpm
Diameter inner
85.32 mm
Displacement
125 cm3
Drainport
G 1/4 BSP
Holes circle
106.4 mm
Material
NBR
Material thickness
3.53 mm
Mounting flange
SAE-A2
Number of mounting holes
2
Pressure drop continuous max.
160 bar
Recess
82,5 mm
Shaft diameter
25 mm
Shaft keyway
8,0 mm
Shore
90
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Torque continuous max.
258 Nm
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,01 Kg
Netto vægt
0,01 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
O-ring 90S
Andre kigger på
Varenummer:
110.72X3.53S
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
DIN-stik med VDR 220V
DIN-stik med VDR 220V