6063.5PPH
Pakke str.:
0 Set
Min. bestillingsenhed er:
1 Set
SE ANDRE VARIANTER
12 varianter
Valgt variant:
6063.5PPH
Heavy clamp ø63.5 - Green PPH - DIN 4 Heavy
Tilbehør (1)
Hexagon head bolt - M12x100 - DIN 4 Heavy - ZiNi
Partnumber:
AS6S
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Stauff
Color
Green
D1
63,5 mm
DIN size
4
Diameter pipe
63,5 mm
Group Stauff
6S
H
89 mm
L1
115 mm
L2
90 mm
Material
Polypropylene
Model code
6063.5-PP-H
Number of bolts
2
S
2 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 2
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Type
Smooth
Width
45 mm