5TIR108204
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
5TIR108204
DLS7/3, bolt kit Walvoil
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
75 lpm
Length
204 mm
Number of sections
3
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
30 Nm