5TIR108242
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
5TIR108242
DLS7/4, bolt kit Walvoil
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
75 lpm
Length
242 mm
Number of sections
4
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
30 Nm