4822-10-04-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
30 variants
Chosen variant:
4822-10-04-SY
Presskoppling Rak Inv-M16, Ø1/4'', Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
10 mm
L
54 mm
L1
28 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
84804181004S
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
22 mm
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
Serie
S
Slangdimension
1/4 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
0 °
Åtdragning moment
25 Nm