34.65X1.78S
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
21 varianter
Valgt variant:
34.65X1.78S
O-ring 90S
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
34.65 mm
Materiale
NBR
Materialetykkelse
1.78 mm
Shore
90
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C