20.25X2.62S
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
13 variants
Chosen variant:
20.25X2.62S
O-ring 90S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Color
Black
Diameter inner
20.25 mm
Material
NBR
Material thickness
2.62 mm
Shore
90
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,01 Kg
Nettovikt
0,01 Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod
Produktinformation
O-ring 90S
Andra tittar på
O-ring M36x2,0 28L face
O-ring M36x2,0 28L face
Artikelnummer:
OR-128L
Förpackningsstorlek:
Artikelnummer:
110.72X3.53S
O-ring
O-ring
56.75X3.53
O-ring 13/16 ORFS face
O-ring 13/16 ORFS face
OR-014
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm