157B2350
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
23 varianter
Utvald variant:
157B2350
PVLP63 shock valve 350 bar
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Danfoss
Pressure max.
350 bar
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,05 Kg
Nettovikt
0,05 Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod
Produktinformation
PVLP63 shock valve 350 bar
Technical data
Köps ofta tillsammans med
1/2" Kontraventil 0.5 bar
1/2" Kontraventil 0.5 bar
Artikelnummer:
VU-12
1 pcs
3/4" Kontraventil 8.0 bar
3/4" Kontraventil 8.0 bar
Artikelnummer:
VU-34-80
Kontraventil-AISI316-Tognella 1/2
FT2260/6-12
Kontraventil-AISI316-Tognella 3/8
FT2260/6-38
1/4" Kontraventil 0.5 bar
1/4" Kontraventil 0.5 bar
VU-14
3/8 kontraventil, 0,5 bar
3/8 kontraventil, 0,5 bar
CA10
3/8" Kontraventil 0.5 bar
3/8" Kontraventil 0.5 bar
VU-38
1" Kontraventil 0.5 bar
1" Kontraventil 0.5 bar
VU-100
3/4" Kontraventil 0.5 bar
3/4" Kontraventil 0.5 bar
VU-34
Kontraventil 3/4 justerbar 5-30 bar
LCA19/30
Kontraventil 1/2 udv. gevind åbningstryk 0,35 bar, WP350bar
VU12M
Kontraventil-AISI316-Tognella 3/4
1.1/4" Kontraventil 1.0 bar
1.1/4" Kontraventil 1.0 bar
VU-114
1/4 kontraventil, 0,5 bar
1/4 kontraventil, 0,5 bar
CA07
1.1/4" Kontraventil 8.0 bar
1.1/4" Kontraventil 8.0 bar