VA16MSDKO
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
10 varianter
Valgt variant:
VA16MSDKO
Indskruning - ø16S indv x M22x1.5 - o-ringstætning
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rør
16 mm
Gevind indvendig metrisk
M24x1,5 MM
Gevind udvendig metrisk
M22x1,5
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Stål
Model kode
VAD16MSWZN
Mærke navn
Gates
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Serie
S
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
630 bar
Vinkel
0 °
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,22 Kg
Netto vægt
0,22 Kg
Oprindelsesland
DEU
Intrastat varekode
Produkt information
Produkt datablad
Andre kigger på
Indskruning - ø12L x 3/8" BSP - WD pakning
Varenummer:
FXGE12LR38WD
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
Indskruning - ø15L x 1/2" BSP - WD pakning
Varenummer:
FXGE15LR12WD
Indskruning - ø12L x 1/2" BSP
Indskruning - ø12L x 1/2" BSP
A12LR1/2X
Indskruning - ø12L x 1/2" BSP - WD pakning
FXGE12LR12WD
Indskruning - ø12L x 1/4" BSP - WD pakning
FXGE12LR14WD
Indskruning - ø20S indv x 1/2" BSP
VA20SR1/2
Indskruning - ø12S x 1/2" - WD pakning
FXGE12SR12WD
Indskruning - ø10L indv x 1/4" BSP - WD pakning
FEGED10LR14WD
Indskruning - ø22L x 3/4" BSP - WD pakning
FXGE22LR34WD
Indskruning - ø15L indv x 1/2" BSP - WD pakning
FEGED15LR12WD
Indskruning - ø15L x 1/2" BSP
Indskruning - ø15L x 1/2" BSP
A15RLX
Indskruning - ø10L x 1/4" BSP - WD pakning
FXGE10LR14WD
Indskruning - ø28L indv x 1" BSP - WD pakning