FXGE16SM18WD
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
13 varianter
Utvald variant:
FXGE16SM18WD
Stud fitting - ø16S x M18x1.5 - WD seal
Accessories (2)
Dobbelt skærering WDDS - ø16S - pakning
Varenummer:
FIWDDS16S
Omløber - ø16S - M24x1.5
Varenummer:
M16S
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
0 °
Brand Name
Stauff
Diameter pipe
16 mm
Dimension i
12 mm
L
38,5 mm
L1
48,5 mm
L2
18 mm
Material
Steel
Pressure max.
400 bar
S1
24 mm
S2
30 mm
Series
S
Thread T
M18x1,5
Torque tightening
90 Nm
d1
16 mm
d2
8 mm
i
12 mm