SIT42-N-GR2
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
36 varianter
Utvald variant:
SIT42-N-GR2
Sitex nav, udboret gr2 (1:8)
Specifications
Dimensions and shipping
Aksel notgang
3,2 mm
Akselkonus
1:8
Akseltype
Konisk
C
42 mm
Diameter nav
65 mm
Effekt kW/omdr. maks.
0.021 kW
Effekt nominel kW/omdr
0.011 kW
Materiale
Stål
Moment nominelt
10 daNm
Moment udgang maks.
20 Nm
Mærke navn
Sitex
Pumpegruppe
2
Udvendigt splineantal
50
d
65 mm