S30X40X07G
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
S30X40X07G
Enkeltvirk. manchet SG30/40x7,5
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
30 mm
Diameter udvendig
40 mm
H
7 mm
Materiale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
315 bar