S28X36X06
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
S28X36X06
Enkeltvirk. manchet
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
28 mm
Diameter udvendig
36 mm
H
6 mm
Materiale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
315 bar