S25X38X09.5G
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
S25X38X09.5G
Enkeltvirk. manchet
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
25 mm
Diameter udvendig
38 mm
H
9,5 mm
Materiale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
315 bar