Q2-40X48X06
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
8 varianter
Utvald variant:
Q2-40X48X06
Manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
35 mm
Diameter udvendig
48 mm
H
6 mm
Materiale
Gummilærred
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
250 bar