N45X65X10
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
25 variants
Chosen variant:
N45X65X10
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
45 mm
Diameter udvendig
65 mm
H
10 mm
Materiale
Syntetisk gummi
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
150 bar