N25X33X07
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
25 varianter
Utvald variant:
N25X33X07
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
25 mm
Diameter udvendig
33 mm
H
7 mm
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
150 bar